Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

УкрзалізницяОцінка ринкової вартості майна і майнових прав для формування статутного капіталу АТ «Укрзалізниця» здійснюватиметься у 5 етапів.

 

 

 

За інформацією Укрзалізниці, компанією Deloitte & Touche, що виступає оцінювачем, розроблено проект методології оцінки, який погоджено Укрзалізницею і направлено на погодження Фонду держмайна України. Оцінювачу передано необхідну інформацію для оцінки майна та майнових прав 49 юридичних осіб, які будуть злиті в акціонерне товариство, і 7 приватних акціонерних товариств.
На другому етапі оцінювач сформує звіти про оцінку майна 49 юридичних осіб, які будуть злиті в акціонерне товариство, і про оцінку 100% акцій, що належать державі в статутному капіталі.
Третій етап передбачає рецензування звіту про оцінку майна Фондом державного майна України. Результатом є отримання позитивної рецензії.
На четвертому етапі оцінювач передасть інформацію комісії з утворення акціонерного товариства, яка складе зведений акт оцінки майна АТ «Укрзалізниця». Оцінювач має підтвердити достовірність даних.
На п’ятому етапі Фонд держмайна здійснить рецензію зведеного акту оцінки майна. У разі зауважень, оцінювач повинен допомогти їх усунути.
Зведений акт оцінки майна затвердить Міністерство інфраструктури, а також зведені переліки, передавальні акти майна і земельних ділянок. У зведеному акті оцінки майна серед іншого буде визначено розмір статутного капіталу публічного акціонерного товариства, який буде внесено у проект Статуту акціонерного товариства, а сам Статут затвердить уряд. Після цього буде здійснено реєстрацію ПАТ «Укрзалізниця».