Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

УкрзалізницяНа засіданні робочої групи Американської торговельної палати з транспорту і логістики М. Бланк, в. о. Генерального директора Укрзалізниці, повідомив своє бачення проблеми реформування залізничної галузі України.

 

За словами М. Бланка, реформування залізничної галузі України буде реалізовуватися у кілька етапів, перший займе близько двох років. «Подальші кроки будуть обговорюватися додатково: чи буде монополізована тяга і чи буде до неї доступ учасників ринку, яка форма залучення приватного капіталу необхідна і що вважати об'єктами інфраструктури — колії, пасажирські вокзали і так далі», — підкреслив він.
Заплановане підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення на 30%, на думку М. Бланка, не виправдає поточну собівартість Укрзалізниці, враховуючи, як мінімум, той факт, що вартість паливно-мастильних матеріалів, які є другим елементом витрат після оплати праці, зросла на понад 100%. Створення АТ пропонується шляхом формування вертикально інтегрованих структур за видами діяльності: вантажні перевезення, пасажирські перевезення у внутрішньому та міжнародному сполученні, пасажирські перевезення у приміському та регіональному сполученні, утримання та експлуатація інфраструктури, надання послуг локомотивної тяги, ремонт рухомого складу, будівництво та ремонт об'єктів інфраструктури, проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, утримання соціальної сфери тощо.