Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

УкрзалізницяНа засіданні робочої групи Американської торговельної палати з транспорту і логістики М. Бланк, в. о. Генерального директора Укрзалізниці, повідомив своє бачення проблеми реформування залізничної галузі України.

 

За словами М. Бланка, реформування залізничної галузі України буде реалізовуватися у кілька етапів, перший займе близько двох років. «Подальші кроки будуть обговорюватися додатково: чи буде монополізована тяга і чи буде до неї доступ учасників ринку, яка форма залучення приватного капіталу необхідна і що вважати об'єктами інфраструктури — колії, пасажирські вокзали і так далі», — підкреслив він.
Заплановане підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення на 30%, на думку М. Бланка, не виправдає поточну собівартість Укрзалізниці, враховуючи, як мінімум, той факт, що вартість паливно-мастильних матеріалів, які є другим елементом витрат після оплати праці, зросла на понад 100%. Створення АТ пропонується шляхом формування вертикально інтегрованих структур за видами діяльності: вантажні перевезення, пасажирські перевезення у внутрішньому та міжнародному сполученні, пасажирські перевезення у приміському та регіональному сполученні, утримання та експлуатація інфраструктури, надання послуг локомотивної тяги, ремонт рухомого складу, будівництво та ремонт об'єктів інфраструктури, проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, утримання соціальної сфери тощо.