Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

9f05c40b5b6f74656f1b91bc8a94d6bb 500 0 0Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський перевірив, як готуються поїзда в рейс: від прання і прасування білизни до збирання вагонів. Про це міністр повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора перевірив правило:" Хочеш дізнатися реальні проблеми - приїжджай спонтанно ". Увечері без попередження прийшов у гості до вагонної ділянки # 1 і вагонного депо # 1 станції" Київ-Пасажирський "Південно-Західної залізниці. Подивився, як готуються поїзда в рейс від прання і прасування білизни до прибирання вагонів ", - написав міністр.


Перший висновок, який він зробив: технічний стан окремих пасажирських вагонів слабке. "Це пов'язано перш за все не з якістю обслуговування вагонів, а з тим, що парк не оновлювався в необхідних обсягах. За період незалежності України на залізниці було поставлено лише 561 вагон, тобто близько 10% від загального парку пасажирських вагонів. Тому зараз середній вік вагона понад 27 років ", - написав Пивоварський.

 

Він проінспектував більше десяти вагонів різних поїздів. "Був і в плацкарті, і в купе, і в СВ. Можу точно сказати, що неприємний запах в туалеті залежить не від класу вагона, а від того, хто його прибирає, тобто від провідника. Всі підтвердили, що миючі засоби для прибирання є, однак, якщо в інших вагонах запаху в туалеті взагалі не було, в одному купейному вагоні він відчувався ", - зазначив міністр.


При цьому постільна білизна, за його словами, хорошої якості. "Вимиті, випрасувані, упаковано. Але є проблема з умовами праці в цеху, який за це відповідає. Більше місяця тому там вийшла з ладу система кондиціонування, і температура в приміщенні неприйнятна. Особливо у прасувальних машин, де жінки проводять зміни по 12:00 . Поставив завдання вирішити це питання негайно ", - написав Пивоварський.
За словами міністра, результатами візиту він задоволений і планує зробити такі експромти регулярними.