Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

9f05c40b5b6f74656f1b91bc8a94d6bb 500 0 0Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський перевірив, як готуються поїзда в рейс: від прання і прасування білизни до збирання вагонів. Про це міністр повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора перевірив правило:" Хочеш дізнатися реальні проблеми - приїжджай спонтанно ". Увечері без попередження прийшов у гості до вагонної ділянки # 1 і вагонного депо # 1 станції" Київ-Пасажирський "Південно-Західної залізниці. Подивився, як готуються поїзда в рейс від прання і прасування білизни до прибирання вагонів ", - написав міністр.


Перший висновок, який він зробив: технічний стан окремих пасажирських вагонів слабке. "Це пов'язано перш за все не з якістю обслуговування вагонів, а з тим, що парк не оновлювався в необхідних обсягах. За період незалежності України на залізниці було поставлено лише 561 вагон, тобто близько 10% від загального парку пасажирських вагонів. Тому зараз середній вік вагона понад 27 років ", - написав Пивоварський.

 

Він проінспектував більше десяти вагонів різних поїздів. "Був і в плацкарті, і в купе, і в СВ. Можу точно сказати, що неприємний запах в туалеті залежить не від класу вагона, а від того, хто його прибирає, тобто від провідника. Всі підтвердили, що миючі засоби для прибирання є, однак, якщо в інших вагонах запаху в туалеті взагалі не було, в одному купейному вагоні він відчувався ", - зазначив міністр.


При цьому постільна білизна, за його словами, хорошої якості. "Вимиті, випрасувані, упаковано. Але є проблема з умовами праці в цеху, який за це відповідає. Більше місяця тому там вийшла з ладу система кондиціонування, і температура в приміщенні неприйнятна. Особливо у прасувальних машин, де жінки проводять зміни по 12:00 . Поставив завдання вирішити це питання негайно ", - написав Пивоварський.
За словами міністра, результатами візиту він задоволений і планує зробити такі експромти регулярними.