Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вокзал Харків-Пасажирський13 лютого 2015 року, об 11:30 у головному залі вокзалу Харків-Пасажирський відбудеться семінар на тему: «Доступ залізничного транспорту для маломобільних осіб».

 

 

За інформацією прес-центру Південної залізниці, захід пройде за участі іноземних експертів із питань доступності залізничного транспорту для маломобільних осіб, представників Укрзалізниці, Південної залізниці, територіальних громадських організацій інвалідів та Харківської міської ради.
Програмою семінару передбачено презентацію доступності інфраструктури й рухомого складу іноземним експертом, огляд вокзалу Харків-пасажирський з метою надання рекомендацій щодо доступності для маломобільних осіб, огляд одного зі спеціалізованих вагонів для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями та електропоїзда «Шкода», що обладнаний підйомниками для людей в інвалідних візках.
Запрошуються  представники ЗМІ взяти участь у заході.
Адреса: м. Харків, пл. Привокзальна, 1.
Акредитація журналістів обов’язкова до 15:00 12 лютого, за тел.: (057) 724-14-59, 067-571-08-98.
Контактна особа: Гаманенко Ірина Володимирівна.
Збір представників ЗМІ 13 лютого об 11:10 біля центрального входу вокзалу Харків-Пасажирський.