Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця УзбекистануУ державній компанії «Узбекистон темир йулларі» минулого тижня відбулася прес-конференція, присвячена підсумкам діяльності компанії в 2014 році і подальшим планам.

 

 

На конференції зазначалося, що із залізничних станцій по місцевих напрямками в 2014 році було перевезено 80 млн т вантажу, 20 млн пас. доставлено за місцем призначення.
Також $329,6 млн капіталовкладень були спрямовані на стратегічно важливі проекти, такі, як електрифікація залізничних ділянок «Мароканд-Карші» і «Карші-Термез», організація високошвидкісного руху на ділянці «Ташкент-Самарканд», будівництво нової електрифікованої двоколійної ділянки «Джізак-Янгиер», реабілітація залізних доріг, оновлення пасажирських і вантажних вагонних парків, оновлення та модернізація локомотивів. Здійснено модернізацію 54 локомотивів, реконструкцію 1488 вантажних вагонів, будівництво 650 вантажних і 30 пасажирських вагонів.