Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Естонська залізницяЗа оцінкою половини опитаних у жовтні цьогоріч жителів Естонії послуги залізничного транспорту за останні п'ять років стали якісніше.

 

 

Якщо в ЄС в середньому 34% респондентів визнали, що за останні п'ять років залізничний транспорт став працювати краще, то Естонія, де ця оцінка склала 50%, посіла за цим показником третє місце серед країн ЄС. Вище, ніж в Естонії, послуги залізничного транспорту в ЄС оцінили тільки ще в Австрії та Ірландії — 58 і 51% опитаних відповідно.
В Естонії 6% опитаних відповіли, що залізничний транспорт став працювати гірше, 5% відзначили, що якість його послуг залишилося на колишньому рівні і ще 39% повідомили, що не мають певної думки з цього приводу. Якщо в середньому по ЄС учасники опитування назвали найбільш серйозною проблемою вартість проїзних квитків, то в Естонії серйозною цю проблему назвали тільки 12%, що стало найнижчим за результатом ЄС.