Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд Pendolino, що пропонується використовувати на майбутній ВШМКомпанія PKP PLK обрала Idom для виконання контракту з проведення техніко-економічного обгрунтування можливого розширення пропонованої ВШМ Варшава – Познань / Вроцлав Y-подібної високошвидкісної залізничної мережі.

 

 

Сума контракту склала PLN2,3млн. Дослідження буде вивчати можливість продовження гілки майбутньої високошвидкісної лінії до німецького і чеського кордонів. Це дослідження матиме на меті визначити: краще модернізувати існуючі маршрути або будувати нові шляхи. Дев'ять потенційних коридорів повинні бути вивчені із запропонованої розрахункової швидкості від 200 до 350 км/год.

Плани з будівництва Y-подібної лінії від Варшави через Лодзь до міст Познань і Вроцлав ще залишаються відкладеними з грудня 2011 року, коли уряд призупинив проект. Завершення першого етапу до 2030 року не передбачається.