Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вокзал станції Мінськ-Пасажирський14 січня в холі першого поверху вокзалу станції Мінськ-Пасажирський відбудеться акція «Відкритий діалог».

 

 

 

 

У період з 12.00 до 17.00 год фахівці пасажирської служби Управління Білоруської залізниці і Мінського відділення дороги знаходитимуться у спеціально обладнаній інформаційної стійки і відповідати на запитання пасажирів, пов'язані з організацією пасажирських перевезень.
Білоруська залізниця пропонує нову форму спілкування з пасажирами —  «відкритий діалог» і готова вислухати їхні побажання і пропозиції. На думку фахівців пасажирського господарства, проведення таких заходів сприятиме підвищенню якості пасажирських перевезень та задоволенню потреби населення в перевезеннях на Білоруській залізниці. Під час проведення акції пасажири також зможуть поставити в письмовій формі свої питання, які будуть розглянуті відповідно до Закону Республіки Білорусь «Про звернення громадян та юридичних осіб». В результаті проведеного аналізу звернень, що надійшли, будуть розроблені заходи щодо їх вирішення, а за необхідності — представлені пропозиції, які потребують вирішення на рівні Білоруської залізниці.
Білоруська залізниця планує до 23 січня провести акцію «Відкритий діалог» на залізничних вокзалах у Бресті, Барановичах, Гродно, Гомелі, Могильові, Вітебську, Орші. В акціях візьмуть участь керівники та спеціалісти відділень дороги.