Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Вокзал станції Мінськ-Пасажирський14 січня в холі першого поверху вокзалу станції Мінськ-Пасажирський відбудеться акція «Відкритий діалог».

 

 

 

 

У період з 12.00 до 17.00 год фахівці пасажирської служби Управління Білоруської залізниці і Мінського відділення дороги знаходитимуться у спеціально обладнаній інформаційної стійки і відповідати на запитання пасажирів, пов'язані з організацією пасажирських перевезень.
Білоруська залізниця пропонує нову форму спілкування з пасажирами —  «відкритий діалог» і готова вислухати їхні побажання і пропозиції. На думку фахівців пасажирського господарства, проведення таких заходів сприятиме підвищенню якості пасажирських перевезень та задоволенню потреби населення в перевезеннях на Білоруській залізниці. Під час проведення акції пасажири також зможуть поставити в письмовій формі свої питання, які будуть розглянуті відповідно до Закону Республіки Білорусь «Про звернення громадян та юридичних осіб». В результаті проведеного аналізу звернень, що надійшли, будуть розроблені заходи щодо їх вирішення, а за необхідності — представлені пропозиції, які потребують вирішення на рівні Білоруської залізниці.
Білоруська залізниця планує до 23 січня провести акцію «Відкритий діалог» на залізничних вокзалах у Бресті, Барановичах, Гродно, Гомелі, Могильові, Вітебську, Орші. В акціях візьмуть участь керівники та спеціалісти відділень дороги.