Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Польща — Білорусь21 жовтня в Мінську пройшло Третє засідання білорусько-польської робочої групи з питань співробітництва в галузі транспорту.

 

 

Зустріч експертів проходила під головуванням Є. Рогачова, першого заступника міністра транспорту та комунікацій Білорусі, та З. Ринасевіча, заступника міністра інфраструктури і розвитку Польщі.
Учасники обговорювали питання співпраці в галузі автомобільного, річкового, залізничного транспорту та інфраструктури, дорожнього будівництва, а також поліпшення повітряного сполучення. На засіданні йшлося і про розвиток прикордонних переходів між нашими країнами, в тому числі утриманні залізнично-мостових об'єктів. Експерти приділили увагу і розвитку залізничних вантажних перевезень між Білоруссю та Польщею. Польська сторона інформувала, що в майбутньому залежно від транспортних потоків розвиватимуться і польські прикордонні термінали, які входять до складу PKP CARGO і належать приватним операторам.