Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця НідерландівВлада Нідерландів планує оснастити поїзди лазерними установками, що допоможе зробити пересування на поїзді ще більш безпечним, а також зберегти в належному стані і продовжити термін експлуатації рейок.

 

 

Фахівці з Делфтського технічного університету, які займалися розробкою проекту, не сумніваються в ефективності очищення за допомогою запропонованої методики.
Першочерговим завданням, яке стоїть перед ініціативною групою голландських інженерів, є звільнення колії від звичайних листів, які внаслідок дощу перетворюється в цільні спресовані слизькі пласти. Подібні ділянки дороги можуть не тільки спровокувати виникнення позаштатної ситуації, але навіть стати причиною сходу складу із рейок внаслідок зменшення зчеплення коліс.
Лазер із довжиною променя 1064 нм зможе змітати мокре листя і залишати на його місці суху ділянку при швидкості проходження до 80 км/год, забезпечуючи необхідне зчеплення коліс з рейками.