Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

3D-проект електропоїзда 323-ї серіїJR West оголосив про закупівлю 21 8-вагонних електропоїздів для кільцевої лінії Осаки.

 


Нові поїзди класу 323 мають замінити старі електропоїзді Class 103 і Class 201. Електропоїзди 103-ї серії, що поставлялися в 1964–1984 рр., повинні бути повністю виведені з експлуатації, коли електропоїзди 323-ї серії будуть запущені за маршрутом між 2016 і 2018 роками.
Електропоїзди нової серії передбачені для роботи на залізницях з японською вузькою колією, що має ширину 1067 мм. Корпуси секцій виготовляють з нержавіючої сталі. Електроживлення здійснюється від контактної мережі напругою 1,5 кВ постійного струму. Електропоїзди будуть мати максимальну швидкість 100 км/год. Кожен вагон буде мати три подвійні двері з кожного боку замість чотирьох на існуючому рухомому складіу. Потяги будуть оснащені Wi-Fi, двомовними знаками і екранами з інформацією для пасажирів японською, англійською, китайською та корейською мовами.