Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

efad3a82da179b971dd8ebbd15268b11Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський анонсує початок корпоратизації Укрзалізниці в кінці серпня. Про це він сказав в інтерв'ю Hubs.

 

"Якби Deloitte почав оцінку, як планувалося в серпні минулого року, тоді в травні 2015-го була б корпоратизація. Але АМКУ на прохання невідомої нікому компанії заборонив Deloitte проводити цю оцінку. Це питання ми вирішили тільки в середині грудня. 15 травня Deloitte закінчив оцінку і передав її в УЗ, наступного тижня УЗ передає її до Фонду держмайна. До середини червня Фонд повинен її підтвердити", - зазначив він.

Пивоварський повідомив, що статут нової організації і закон про залізничний транспорт на наступному тижні буде виставлений на публічну дискусію. "До кінця серпня вийдемо на корпоратизацію, якщо не виникне якогось форс-мажору", - зазначив міністр.