Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Поштовий поїздПерший поштовий поїзд був відправлений вчора. Він курсуватиме між Москвою і Владивостоком кожні два дні, проходячи цей шлях в одну сторону за 10 днів. Завдяки тільки цьому заходу пошта сподівається скоротити час оборотності вагонів на 20%.

 

 

«Після початку роботи поїзда частка залізничних перевезень в обсязі магістральних поштових потоків «Пошти Росії» відразу ж виросте з 37 до 47%. Тобто потяг буде перевозити близько 10% всього магістрального поштового трафіку. «Пошта Росії» хоче довести до 2018 року частку залізничних магістральних перевезень до 55%, знизивши частку залученого автотранспорту до 24%. Частка авіаперевезень до цього ж терміну повинна вирости з 10 до 15%», — розповів О. Скатин, заступник гендиректора «Пошти Росії».
У кожному поїзді буде до 19 вагонів. Всього буде задіяно до 190 поштових вагонів. Нині у «Пошти Росії» 759 вагонів. Завдяки тому, що по цьому маршруту потяг зможе завантажувати і вивантажувати пошту на понад 70 станціях, у компанії з'явиться 28 нових поштових маршрутів, а їхня загальна кількість виросте до 131.
«Це поки експеримент, треба подивитися, як він реалізується, — зауважив О. Іванов, президент Національної асоціації дистанційної торгівлі, — 10 днів — граничний термін для нормативу доставки».