Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поштовий поїздПерший поштовий поїзд був відправлений вчора. Він курсуватиме між Москвою і Владивостоком кожні два дні, проходячи цей шлях в одну сторону за 10 днів. Завдяки тільки цьому заходу пошта сподівається скоротити час оборотності вагонів на 20%.

 

 

«Після початку роботи поїзда частка залізничних перевезень в обсязі магістральних поштових потоків «Пошти Росії» відразу ж виросте з 37 до 47%. Тобто потяг буде перевозити близько 10% всього магістрального поштового трафіку. «Пошта Росії» хоче довести до 2018 року частку залізничних магістральних перевезень до 55%, знизивши частку залученого автотранспорту до 24%. Частка авіаперевезень до цього ж терміну повинна вирости з 10 до 15%», — розповів О. Скатин, заступник гендиректора «Пошти Росії».
У кожному поїзді буде до 19 вагонів. Всього буде задіяно до 190 поштових вагонів. Нині у «Пошти Росії» 759 вагонів. Завдяки тому, що по цьому маршруту потяг зможе завантажувати і вивантажувати пошту на понад 70 станціях, у компанії з'явиться 28 нових поштових маршрутів, а їхня загальна кількість виросте до 131.
«Це поки експеримент, треба подивитися, як він реалізується, — зауважив О. Іванов, президент Національної асоціації дистанційної торгівлі, — 10 днів — граничний термін для нормативу доставки».