Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

13703508361

    Одеські локомотивники перші в Україні освоїли капітальний ремонт в обсязі КР-1 пасажирських електровозів серії ВЛ-40у в умовах локомотивного депо Котовськ. Для можливості виконання такого виду ремонту було проведено значну підготовку виробництва і ремонтного персоналу, розроблені технологічні процеси ремонту, закуплені матеріали.

   

У лютому 2015 року колектив депо отримав атестат виробництва з ремонту, який свідчить про те, що виробництво відповідає вимогам виконання капітального ремонту, а персонал пройшов відповідне навчання по проведенню цього виду робіт. Крім того у депо є  усі необхідні станки, устаткування, обладнання, засоби виміру і діагностики, випробувальні станції, які  відповідають правилам капітального ремонту.

  За словами начальника департаменту локомотивного господарства Укрзалізниці Володимира Зайцева вартість капітального ремонту ВЛ40у в умовах електровозоремонтного заводу становить 3,2 млн. грн., а собівартість у депо Котовськ – 1,42 млн. грн. Удвічі заощадити кошти при виконанні ремонту в умовах депо дозволяє відсутність високих накладних витрат. Такий приголомшливий економічний ефект дозволяє замість одного електровозу відремонтованого на заводі, відремонтувати два в умовах депо при тому ж рівні якості.

  Начальник Одеської залізниці Григорій Бойко зазначив, що маючи достатній парк станків, машин, механізмів, технічних засобів залізничники зможуть здійснювати ремонти електровозів інших залізниць, адже шукати шляхи оновлення  залізничної техніки (рівень зносу якої сягає понад 90%) надзвичайно актуально напередодні створення ПАТ «Укрзалізниця». Також начальник залізниці подякував начальнику депо Сергію Яворському за плідну працю: «Локомотивне депо Котовськ сьогодні – це гордість Одеської залізниці. Я пишаюся вашим колективом!»

  У найближчих планах котовських локомотивників відремонтувати таким ремонтом ще дві одиниці електровозів. Виконавши річну програму ремонту КР-1, залізничники заощадять близько 5,4 млн. грн., що дасть можливість закупити додаткові матеріально-технічні ресурси для відновлення тягового рухомого складу та 100% задіяти працівників депо. Крім того наразі проводиться атестація виробництва з ремонту у локомотивному депо Христинівка на право проведення капітального ремонту КР-1 тепловозів ЧМЄ3. Також у перспективі Одеської залізниці – освоєння ремонту КР-1 таких серій електровозів як ВЛ80. Результатом такої роботи буде значна економія коштів, розвиток ремонтних баз депо, підвищення кваліфікації ремонтного персоналу і вихід на новий рівень розвитку локомотивних депо магістралі.