Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

 Ректор ДІІТу, професор О. Пшінько та проректор з наукової роботи університету, проф. С. Мямлін приймають делегацію з Ірану24 листопада ДНУЗТ-ДІІТ відвідала делегація з Іранської республіки.

 

 

 

Гостей приймали ректор університету, голова Вченої ради нашого журналу, проф. О. Пшінько та проректор ДІІТу з наукової роботи проф. С. Мямлін. Під час зустрічі відбулася презентація наукових досягнень університету, переговори із керівництвом та представниками наукових підрозділів університету. Результатом зустрічі було підписання договору про співпрацю. Фото-звіт про зустріч можна переглянути на офіційному сайті науково-дослідної частини Університету за посиланням http://ndch.diit.edu.ua/ua/press/photo/622/.

Як зазначає С. Мямлін у інтерв'ю нашому виданню «Виконання науково-дослідних робіт на замовлення іноземних підприємств та організацій — це стратегічний напрям розвитку університету. Основними замовниками науково-дослідних робіт університету є залізничні підприємства Казахстану, Російської Федерації, Китаю, Чехії, Польщі, Ірану, Литви, Киргизстану, Грузії, Азербайджану, Франції, США, Іспанії тощо».
Повний текст інтерв'ю з проектором з наукової роботи Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна можна буде прочитати в найближчому випуску журналу.
Нагадаємо, раніше пройшли переговори між представниками Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені ак. В. Лазаряна і фірмою Pesa (Польща), у ході яких зокрема було розглянуте питання щодо цільової підготовки студентів, їх стажування та працевлаштування на польському підприємстві.