Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

 Ректор ДІІТу, професор О. Пшінько та проректор з наукової роботи університету, проф. С. Мямлін приймають делегацію з Ірану24 листопада ДНУЗТ-ДІІТ відвідала делегація з Іранської республіки.

 

 

 

Гостей приймали ректор університету, голова Вченої ради нашого журналу, проф. О. Пшінько та проректор ДІІТу з наукової роботи проф. С. Мямлін. Під час зустрічі відбулася презентація наукових досягнень університету, переговори із керівництвом та представниками наукових підрозділів університету. Результатом зустрічі було підписання договору про співпрацю. Фото-звіт про зустріч можна переглянути на офіційному сайті науково-дослідної частини Університету за посиланням http://ndch.diit.edu.ua/ua/press/photo/622/.

Як зазначає С. Мямлін у інтерв'ю нашому виданню «Виконання науково-дослідних робіт на замовлення іноземних підприємств та організацій — це стратегічний напрям розвитку університету. Основними замовниками науково-дослідних робіт університету є залізничні підприємства Казахстану, Російської Федерації, Китаю, Чехії, Польщі, Ірану, Литви, Киргизстану, Грузії, Азербайджану, Франції, США, Іспанії тощо».
Повний текст інтерв'ю з проектором з наукової роботи Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна можна буде прочитати в найближчому випуску журналу.
Нагадаємо, раніше пройшли переговори між представниками Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені ак. В. Лазаряна і фірмою Pesa (Польща), у ході яких зокрема було розглянуте питання щодо цільової підготовки студентів, їх стажування та працевлаштування на польському підприємстві.