Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

684589594859

    Глава РЖД, Володимир Якунін став одним з ініціаторів «амбітної» пропозиції з будівництва магістралі від західних рубежів Росії до Берингової протоки, що відокремлює її від США. Цей проект, який повинен об'єднати вже існуючі дорожні системи Європи та Азії, вперше дозволить здійснити наземну подорож з Великобританії до Америки.

 

 

   

Планується, що ця нова схема, що отримала назву «транс'євразійського поясу розвитку», перетворить Росію у світовій транспортний вузол, міст між Європою, Азією та Північною Америкою, і тим самим вдихне життя в російську економіку і зробить країну більш привабливою для туристів.

Наразі довжина Транссибірської магістралі становить близько 11 000 км, а це означає, що нова дорога з додатковими відрізками на сході і заході стане найдовшою трасою в світі. За попередніми підрахунками, її довжина складе 20 000 км.