Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Новий спецодяг залізничниківНа спецодязі оглядачів-ремонтників вагонів Придніпровської залізниці з'явилося гасло-привітання «Слава Україні!» і відповідь «Героям слава!».

 

 

Ідея таким чином оформити спецодяг виникла під час підготовки до конкурсу вагонників — спецодяг переробили так, як цього хотіли самі працівники, в якому доводиться працювати по 12 годин на добу. Подбали і про безпеку праці, тому додатково вшили все світловідбиваючі нашивки. Для міцності додатково нашили наколінники, а для зручності — кишені. 

Поки що це спецодяг експериментальний і проходить випробування практикою. Однак є впевненість, що зразок буде затверджений і поставлений на серійне виробництво.
«Ми вирішили, що в тій непростій ситуації, яка склалася в Україні, це буде грати об'єднуючу роль, згуртовуючи не тільки працівників залізничного транспорту, а й населення всієї країни. З часом одягнемо в нього всіх працівників вагонного господарства Придніпровської. Але при будь-яких обставинах незмінним буде патріотичне гасло, розміщене на спецівці. Зауважу, що загалом для оглядачів вагонів щорічно закуповуємо 1,5 тис. комплектів спецодягу», — розповів Д. Подосьонов, заступник начальника служби вагонного господарства Придніпровської залізниці.