Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Новий спецодяг залізничниківНа спецодязі оглядачів-ремонтників вагонів Придніпровської залізниці з'явилося гасло-привітання «Слава Україні!» і відповідь «Героям слава!».

 

 

Ідея таким чином оформити спецодяг виникла під час підготовки до конкурсу вагонників — спецодяг переробили так, як цього хотіли самі працівники, в якому доводиться працювати по 12 годин на добу. Подбали і про безпеку праці, тому додатково вшили все світловідбиваючі нашивки. Для міцності додатково нашили наколінники, а для зручності — кишені. 

Поки що це спецодяг експериментальний і проходить випробування практикою. Однак є впевненість, що зразок буде затверджений і поставлений на серійне виробництво.
«Ми вирішили, що в тій непростій ситуації, яка склалася в Україні, це буде грати об'єднуючу роль, згуртовуючи не тільки працівників залізничного транспорту, а й населення всієї країни. З часом одягнемо в нього всіх працівників вагонного господарства Придніпровської. Але при будь-яких обставинах незмінним буде патріотичне гасло, розміщене на спецівці. Зауважу, що загалом для оглядачів вагонів щорічно закуповуємо 1,5 тис. комплектів спецодягу», — розповів Д. Подосьонов, заступник начальника служби вагонного господарства Придніпровської залізниці.