Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ЗалізницяПриватБанк розпочав продаж залізничних квитків на найпопулярніші напрямки в новорічні свята — Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, а також до Одеси і за кордон.

 

 

Нині вибрати і купити квиток можна в одній із 15 000 залізничних кас у відділеннях і терміналах самообслуговування ПриватБанку, а також в інтернет-касі та онлайн-банку Приват24.
Продаж квитків на «новорічні» маршрути стартувала з 17 листопада через термінали самообслуговування банку та відділення ПриватБанку по всій Україні. Також купити квиток на поїзд в будь-який час доби можна на спеціальному сайті bilet.pb.ua і Приват24 у режимі «одного кліка», оплачуючи квитки пластиковими картами будь-яких українських банків. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток із QR-кодом, куплений у банку, дає право проїзду в поїзді без обміну на паперові квитки.
З початку 2014 року ПриватБанком продано понад 840 тис. електронних квитків на транспорт, у тому числі 600 тис. залізничних квитків.