Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

400059

    ДП «Укрзалізничпостач» 16 квітня о 16:00 проведе онлайн-трансляцію оголошення  результатів процедури закупівлі палива рідинного та газу; олив мастильних  (оливи та мастильні матеріали). Он-лайн трансляцію можна буде переглянути на youtube-каналі ДП «Укрзалізничпостач».

 

   

Нагадаємо, що розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі олив та мастильних матеріалів для залізничної галузі відбулося 19 березня. Запис онлайн-трансляції можна переглянути на youtube-каналі ДП «Укрзалізничпостач». Конкурсні пропозиції щодо постачання олив та мастильних матеріалів надали 5 учасників. Так, ТОВ «Левада Ойл» запропонувало ціни по лотах № 7 та № 9 – 4,534 млн грн і 33,663 млн грн відповідно. Компанія «Запоріжпром Ойл» запропонувала ціни за лотами № 1,7 та 9 – 110,076 млн грн, 4,644 млн грн і 34,585 млн грн відповідно. ТОВ «Еко Транс Ойл» запропонувало ціну за лотами № 1,2,3 –79,027 млн грн по кожному. ТОВ «Метробудкомплект» і «Сантана Ойл» надали пропозиції по лоту № 8 з цінами 4,485 млн грн та 4,424 млн грн відповідно. Пропозиції по лотах 4,5, 6 не надходили.

Окрім цього 16 квітня об 11:00 відбудеться онлайн-трансляція процедури розкриття пропозицій на закупівлю частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхні частини; механічного устаткування для керування рухом (скріплення рейкове). Також цього ж дня об 11:30 транслюватиметься розкриття пропозицій на закупівлю виробів з дроту, ланцюгів та пружин (дріт сталевий зварювальний).

Наступна онлайн-трансляція розпочнеться о 14:00 – розкриття пропозицій на закупівлю частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхні частини; механічного устаткування для керування рухом (колеса суцільнокатані для рухомого складу залізниць). 

О 15:00 транслюватиметься розкриття процедури на закупівлю частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхні частини; механічного устаткування для керування рухом (бандажі чорнові для залізничного рухомого складу).

Онлайн-трансляції можна буде переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=yTArFXJUtt4