Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

400059

    ДП «Укрзалізничпостач» 16 квітня о 16:00 проведе онлайн-трансляцію оголошення  результатів процедури закупівлі палива рідинного та газу; олив мастильних  (оливи та мастильні матеріали). Он-лайн трансляцію можна буде переглянути на youtube-каналі ДП «Укрзалізничпостач».

 

   

Нагадаємо, що розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі олив та мастильних матеріалів для залізничної галузі відбулося 19 березня. Запис онлайн-трансляції можна переглянути на youtube-каналі ДП «Укрзалізничпостач». Конкурсні пропозиції щодо постачання олив та мастильних матеріалів надали 5 учасників. Так, ТОВ «Левада Ойл» запропонувало ціни по лотах № 7 та № 9 – 4,534 млн грн і 33,663 млн грн відповідно. Компанія «Запоріжпром Ойл» запропонувала ціни за лотами № 1,7 та 9 – 110,076 млн грн, 4,644 млн грн і 34,585 млн грн відповідно. ТОВ «Еко Транс Ойл» запропонувало ціну за лотами № 1,2,3 –79,027 млн грн по кожному. ТОВ «Метробудкомплект» і «Сантана Ойл» надали пропозиції по лоту № 8 з цінами 4,485 млн грн та 4,424 млн грн відповідно. Пропозиції по лотах 4,5, 6 не надходили.

Окрім цього 16 квітня об 11:00 відбудеться онлайн-трансляція процедури розкриття пропозицій на закупівлю частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхні частини; механічного устаткування для керування рухом (скріплення рейкове). Також цього ж дня об 11:30 транслюватиметься розкриття пропозицій на закупівлю виробів з дроту, ланцюгів та пружин (дріт сталевий зварювальний).

Наступна онлайн-трансляція розпочнеться о 14:00 – розкриття пропозицій на закупівлю частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхні частини; механічного устаткування для керування рухом (колеса суцільнокатані для рухомого складу залізниць). 

О 15:00 транслюватиметься розкриття процедури на закупівлю частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхні частини; механічного устаткування для керування рухом (бандажі чорнові для залізничного рухомого складу).

Онлайн-трансляції можна буде переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=yTArFXJUtt4