Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

1712 121858

Питання про приватизацію Укрзалізниці не стояв, не стоїть і не буде стояти в майбутньому, заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

"Про приватизацію ні в Міністерстві, ні на рівні Кабінету міністрів ніхто не говорив, і це законодавчо заборонено", - сказав він в ефірі "5 каналу" в середу ввечері.

 

Андрій Пивоварський назвав міфами чутки про нібито подальшої приватизації залізничної галузі.

"Міфи розпускають ті люди, які не зацікавлені у змінах, що відбуваються зараз на" Укрзалізниці ", особливо те, що стосується закупівель. На сьогоднішній день" Укрзалізниця "проводить набагато більш прозорі закупівлі, відбуваються зміни в керівному складі і багатьом людям які крали з" Укрзалізниці "багато років це не подобається, і тому вони зараз починають запускати міфи про те, що корпоратизація означає приватизацію", - констатував міністр.

Він в черговий раз нагадав, що Укрзалізниця проходить процес корпоратизації та створення ПАТ залізничного транспорту.

Укрзалізниця корпоратизується. Це означає, що не буде більше регіональних князівств, що не буде королівств, буде одна єдина публічна акціонерна компанія Укрзалізниця - резюмував Андрій Пивоварський.