Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

253876У січні-травні 2015 року Придніпровська залізниця перевезла 28 млн 078,16 тис. пасажирів, у тому числі в далекому сполученні – 2 млн 972,19 тис. осіб, у приміському – 25 млн 105,97 тис. чоловік.

У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року загальний пасажиропотік на залізниці скоротився більш як на 5,5% (торік було перевезено 29 млн 716,08 тис. пасажирів). У далекому сполученні цьогорічний пасажиропотік нижчий проти минулого року більш як на 30,5% (минулоріч було перевезено 4 млн 275,46 тис. осіб), у приміському – лише на 1,3% (25 млн 440,62 тис. чоловік відповідно).

Основними причинами значного падіння пасажиропотоку в далекому сполученні в пасажирській службі магістралі називають припинення залізничного сполучення з Кримом через неможливість гарантувати безпеку пасажирів, а також зменшення кількості поїздів, обумовлене зниженням попиту пасажирів на перевезення в окремих напрямках (наприклад, у сполученні з Росією, у східному напрямку тощо).

На цей час на залізниці стабільним попитом користуються поїздки до Києва, Львова та у південному напрямку (Одеса, Генічеськ, Бердянськ).

 

Прес-центр Міністерства інфраструктури України