Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

СтрахуванняСтаном на 1 жовтня поліси добровільного медичного страхування мають 39 657 працівників магістралі (91%) і 26 120 пенсіонерів (90,5%).

 

 

 

Відповідно до Колективного договору між адміністрацією та Дорожньою профспілковою організацією підприємство повністю бере на себе сплату страхових внесків за пенсіонерів, працюючим же відшкодовує половину внесеної ними страхової суми. Так, у січні–вересні 2014 року Придніпровська залізниця витратила на медичне страхування залізничників 31 млн 994,7 тис. грн, з яких 12 млн 728 тис. грн склали страхові внески за пенсіонерів.

Довідка. З 1 листопада 2013 року придніпровські залізничники долучилися до нової програми добровільного медичного страхування «Стандарт-4», яка удвічі збільшила страхову суму (з 20 до 40 тис. грн на рік), розширила ліміти на придбання лікарських засобів і виробів медичного призначення, додала нові види оплачуваної страховиком лікарської допомоги та придбаних страхувальником медичних виробів. Ця програма також більш лояльна до компенсації залізничникам лікування у медичних закладах, які не мають зі страховиком договорів на обслуговування застрахованих ним осіб.