Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

СтрахуванняСтаном на 1 жовтня поліси добровільного медичного страхування мають 39 657 працівників магістралі (91%) і 26 120 пенсіонерів (90,5%).

 

 

 

Відповідно до Колективного договору між адміністрацією та Дорожньою профспілковою організацією підприємство повністю бере на себе сплату страхових внесків за пенсіонерів, працюючим же відшкодовує половину внесеної ними страхової суми. Так, у січні–вересні 2014 року Придніпровська залізниця витратила на медичне страхування залізничників 31 млн 994,7 тис. грн, з яких 12 млн 728 тис. грн склали страхові внески за пенсіонерів.

Довідка. З 1 листопада 2013 року придніпровські залізничники долучилися до нової програми добровільного медичного страхування «Стандарт-4», яка удвічі збільшила страхову суму (з 20 до 40 тис. грн на рік), розширила ліміти на придбання лікарських засобів і виробів медичного призначення, додала нові види оплачуваної страховиком лікарської допомоги та придбаних страхувальником медичних виробів. Ця програма також більш лояльна до компенсації залізничникам лікування у медичних закладах, які не мають зі страховиком договорів на обслуговування застрахованих ним осіб.