Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Придніпровська залізницяВ управлінні Придніпровської залізниці пройшли урочистості з нагоди 23-ї річниці проголошення незалежності України.

 

Вітаючи колектив, Ю. Тищенко, в. о. начальника Придніпровської залізниці, наголосив, що попри скруту та різні перепони, Придніпровська магістраль продовжує гідно виконувати покладені на неї завдання, забезпечує своєчасну виплату заробітної плати залізничникам, зберігає соціальні гарантії, розвиває власну інфраструктуру, і побажав колегам миру та добробуту, віри в свої сили і краще майбутнє.
До головного державного свята України 125 придніпровських залізничників були заохочені за сумлінну працю та високі трудові досягнення грамотами та подяками від керівництва підприємства, а також цінними подарунками та грошовими винагородами.