Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Придніпровська залізницяУ 2014 році на залізниці завдяки ефективному використанню ресурсів на Придніпровській залізниці зекономили паливно-енергетичних ресурсів на суму 33,9 млн грн.

 

 

 

За даними прес-центру залізниці, отримано економію 1446,6 т дизельного палива, 6 млн 567,3 тис. кВт год електроенергії, 75,2 тис. м3 природного газу, 34,3 т вугілля, 2 т топкового мазуту, 123,4 Гкал теплової енергії.
Серед основних заходів, спрямованих на забезпечення економії електроенергії на Придніпровській залізниці: у тязі поїздів — скорочення відсотку порожнього пробігу до загального; організація обертання з’єднаних поїздів; виключення з роботи по одному тяговому агрегату або тяговому трансформатору, якщо це дозволяла поїзна ситуація; у стаціонарній енергетиці — впровадження в структурних підрозділах магістралі економних світильників і ламп, приладів обліку електричної енергії; раціональний підхід до опалення виробничих і службових приміщень (з урахуванням погодних умов, опалюваних площ, вихідних і святкових днів) тощо.