Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Придніпровська залізницяУ 2014 році на залізниці завдяки ефективному використанню ресурсів на Придніпровській залізниці зекономили паливно-енергетичних ресурсів на суму 33,9 млн грн.

 

 

 

За даними прес-центру залізниці, отримано економію 1446,6 т дизельного палива, 6 млн 567,3 тис. кВт год електроенергії, 75,2 тис. м3 природного газу, 34,3 т вугілля, 2 т топкового мазуту, 123,4 Гкал теплової енергії.
Серед основних заходів, спрямованих на забезпечення економії електроенергії на Придніпровській залізниці: у тязі поїздів — скорочення відсотку порожнього пробігу до загального; організація обертання з’єднаних поїздів; виключення з роботи по одному тяговому агрегату або тяговому трансформатору, якщо це дозволяла поїзна ситуація; у стаціонарній енергетиці — впровадження в структурних підрозділах магістралі економних світильників і ламп, приладів обліку електричної енергії; раціональний підхід до опалення виробничих і службових приміщень (з урахуванням погодних умов, опалюваних площ, вихідних і святкових днів) тощо.