Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Під час конференціїМіністерство інфраструктури України ознайомилось із польським досвідом реформування залізниці.

 

 

 

19 лютого 2015 року О. Кава, заступник Міністра інфраструктури, та А. Нестеренко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та інвестиційної діяльності, взяли участь у конференції «Доступ до залізничної інфраструктури в Україні», організованій Посольством Республіки Польща в Україні.

На заході було розглянуто питання функціонування ринку залізничних перевезень в умовах відкритого доступу. Польські фахівці поділились своїм досвідом реформування залізниці. За словами О. Кави, Україна знаходиться на першому етапі реформування галузі залізничного транспорту. «У зв’язку з цим ми активно вивчаємо досвід країн, які вже реформували свої залізниці. Разом з тим варто пам’ятати, що українська модель вантажних перевезень залізничним транспортом суттєво відрізняється від європейської. Так, на частку залізниці в України приходиться 83% вантажних перевезень (за виключенням трубопровідного транспорту), у той час, коли середній показник у країнах ЄС — близько 10%», — зауважив він. Наразі Міністерство інфраструктури вивчає модель вільного доступу до ринку залізничних перевезень. «Однак ми знаходимось на першому етапі впровадження реформ. До розгляду питання вільного доступу ми повернемось на наступних етапах реформування за декілька років», — додав О. Кава.