Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

RailCommПропонуємо до вашої уваги стислий огляд новин інфраструктури залізничного транспорту американського континенту за грудень 2014 року.

 


Канада: Metrolinx обрав підрядників для виконання контрактів на загальну C$ 366 млн з модернізації систем сигналізації і телемеханіки на 6,4-км маршруті Union Station Rail Corridor. Компанію Alstom було обрано для забезпечення систем сигналізації, Hatch Mott McDonald — для консалтингових послуг, а Plan Group для виконання електричних комутацій.
Мексика: Ferromex обрав RailComm для виконання контракту з постачання обладнання автоматизації для сортувальної станції в м. Торреон.
США: RailComm виграв контракти на поставку системи дистанційного керування для сортувальної гірки в Північній Кароліні і Порту Лос-Анджелеса терміналу, а також із заміни диспетчерської системи у Портленді.