Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

MTR CorporationПропонуємо до вашої уваги стислий огляд новин інфраструктури залізничного транспорту азійського континенту за січень 2015 року.

 

Гонконг: MTR Corp обрав Leighton Asia та Державну будівельну інжинирінгову компанію Китаю для виконання контракту на суму $929 млн із будівництва вокзалу станції Exhibition і  проходки 300-м тунелю для Shatin – Central Link.
Індія: Керівник проекту Delhi Metro Rail Corp обрав підрядні організації з улаштування систем сигналізації та телекомунікацій (контракт із компанією Alstom на суму €34 млн) і електрифікації напругою 750 В постійного струму від контактної рейки (контракт із компанією Kochi на суму €33 млн).
В'єтнам: Адміністративний орган для міських залізниць призначив Hoa Binh Construction & Real Estate Corp як ведучого підрядника для архітектурної, механічної та електричної робіт на станції Tham Luong station лінії метро 2 міста Хошимін. Вартість контракту складає VND173 млрд.