Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ADIFПропонуємо до вашої уваги стислий огляд новин інфраструктури залізничного транспорту Піренейського півострова за січень 2015 року.

 

 

Португалія: Refer обрав Opway Engenharia SA для виконання дев'ятимісячного контракту з електрифікації 88-км одноколійної залізниці, що обслуговує порт Авейро. Сума контракту склала €1,7 млн.
Іспанія: ADIF обрав спільне підприємство Amurrio Ferrocarril y Equipos, Duro Felguera Rail, Jez Sistemas Ferroviarios і Talleres Alegría для виконання контракту на суму €182 млн з поставки стрілочних переводів для високошвидкісної лінії між Монфорте-дель-Сід і Мурсії. Їх улаштування має бути завершено через 12 місяців.
ADIF обрав спільне підприємство Siemens Rail Automation і Thales España GRP для виконання контракту на суму €178 млн. Контракт передбачає постачання і підтримку систем сигналізації та зв'язку 115-км високошвидкісної лінії між Ріо-Дуеро і Вальядолід.