Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ТунельПропонуємо до вашої уваги стислий огляд новин залізничної галузі європейського континенту за січень 2015 року.

 

 

Польща: після невдалої спроби увійти в польську ринку залізничних перевезень в 2013 році Чеський приватний оператор Leo Express запустила щоденний автобус Бохумін – Краків з можливістю пересадки на поїзди Богумін – Прага, пропонуючи такий же рівень комфорту, включаючи надання Wi-Fi-доступу до інтернету, напоїв та газет.
Італія: спільне підприємство Transdev і Trenitalia, компанія Thello, виконала перший рейс за маршрутом Марсель – Мілан. Крім того, Thello готує запуск двох щоденних рейсів за маршрутом Ніцца – Мілан з 12 квітня.
Німеччина: Європейська комісія схвалила німецьку схему, що надає залізничним операторам зниження плати, за використання електроенергії при використанні електроенергії з відновлювальних джерел.
Європейський Союз: Європейська Комісія ухвалила переглянуті норми ТСІ інтероперабельності і безпеки в тунелях локомотивів і пасажирського рухомого складу, енергетичних та інфраструктурних підсистем.