Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Рухомий складПредставляємо вашій увазі серпневі новини ринку рухомого складу.


 

Аргентина: Rioro SA було обрано для виконання контракту на суму А$166 млн, що передбачає ремонт 28 вагонів типу CT16A для Belgrano Cargas y Logística.

 

Бразилія: оператор метро м. Порт-Алегрі Trensurb обрав CAF Brasil для контракту в R$79,7 млн, який передбачає збирання 25 чотиривагонних поїздів протягом п'яти років.

 

Камерун: у червні Camrail прийняла поставку 25 цистерн ємністю 55 м3 і 50 залізничних платформ.

 

Китай: CNR Чанчунь поставить вагони метро для лінії 1 метрополітену м. Наньчан і лінії 3 метрополітену м. Ухань.

 

Індія: Titagarh Wagons оголосила свій перший контракт на ринку вагонів метро. Компанія виграла контракт з реконструкції 7 восьмивагонних поїздів метрополітену Калькутти.

 

Ізраїль: Stadler, CNR, CAF, Alstom і Vossloh подали заявки на поставку 90 легкорейкових транспортних засобів для Тель-Авіву з 2017 року.

 

Казахстан: ВАТ «КТЖ» замовила у Тверського вагонобудівного заводу 13 плацкартних вагонів, 33 вагони 3-го класу і 6 спальних вагонів.

 

Пакистан: CNR Corp розпочала постачання 40 вагонів-генераторів для PR.

 

Польща: уряд Поморського воєводства обрав Pesa для постачання 7 трьохвагонних і 3 двохвагонних дизель-поїздів за PLN114 млн.

 

Іспанія: Euskotren обрав CAF для постачання 12 електропоїздів для майбутньої лінії метро Більбао за €150 млн. Поставку заплановано між 2015 і 2020 роками.