Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Під час зустрічі19 січня відбулася офіційна зустріч Мінінфраструктури України з делегацією Польщі, яку очолила М. Васяк, Міністр інфраструктури та розвитку Польщі.

 

 

 

Під час зустрічі обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва у сфері транспорту. Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури і розвитку Польщі створять робочі групи для співпраці за напрямками: дорожнє господарство, міський, залізничний, авіаційний та морський транспорт, імплементація європейського законодавства. Такої домовленості досягнуто в ході зустрічі А. Пивоварського, Міністра інфраструктури України, з М. Васяк, Міністром інфраструктури та розвитку Республіки Польща, що відбулася 19 січня у Кабінеті Міністрів України в рамках робочого візиту в Україну Е. Копач, Прем’єр-міністра Республіки Польща.
Транспортники Польщі у форматі робочих груп ділитимуться досвідом із українськими колегами щодо тих трансформацій, які відбулися в їхній транспортній системі.
За його словами А. Пивоварського, Міністр інфраструктури України, насамперед Мінінфраструктури, щоб уникнути ймовірних помилок у ході реформування сфери транспорту, цікавить, як відбувся процес передачі автомобільних доріг у підпорядкування місцевій владі, джерела фінансування дорожньої інфраструктури у Польщі, реформування польської залізниці тощо.
Окрім цього, на рівні робочих груп між транспортними відомствами України та Польщі проходитимуть й консультації щодо участі у реалізації перспективних проектів. Зокрема вирішено створити рейтинг найбільш економічно ефективних проектів для співпраці між Україною та Польщею. Наприклад, задля розвитку транспортного сполучення коридором Балтійське море – Чорне море українською стороною до розгляду запропоновано проект «Євроколія», проект розвитку пасажирського залізничного сполучення з використанням вже існуючої європейської колії на території України до м. Ковель тощо.
Від Міністерства інфраструктури України координаторами робочих груп зі співпраці з польськими колегами будуть заступники Міністра. Перший заступник Міністра інфраструктури відповідатиме за робочі групи з питань авіаційного, морського транспорту та дорожнього господарства; заступник Міністра О. Кава — залізничного та міського транспорту; заступник Міністра О. Рейтер — імплементації європейського законодавства.