Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Маневровий тепловоз TP56Пропонуємо до вашої уваги стислий огляд новин промисловості залізничного машино- і вагонобудування американського континенту за січень 2015 року.

 

 

Аргентина: Товариство SABB завершує виконання контракту на ремонт 59 вагонів для Belgrano Cargas y Logística. Компанія також може продовжити ремонт на своєму заводі в м. Марія-Хуан провінції Санта-Фе.
Канада: Tractive Power Corp продала свій перший тривісний промислового маневровий локомотив TP56 компанії  Parish & Heimbecker. Тепловоз TP56 збудований на базі рами магістрального локомотиву EMD SD40 та оснащений двигуном Caterpillar C9.
США: У відповідь на прохання від Amtrak і California High Speed Rail, Федеральна адміністрація залізничного транспорту схвалила відмову від застосування правил щодо локалізації виробництва при купівлі рухомого складу для ВШМ.