Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Інфраструктура залізницьУ липні 2014 року оператори залізничної інфраструктури підписали низку контрактів.

 

 

Австралія: Transport for New South Wales обрав Network Rail Consulting для забезпечення системної інтеграції послуг для своєї системи управління рухом поїздів.

Франція: оператор інфраструктури RFF і його дочірня державно-приватна компанія Synerail обрали Kapsch Carrier Com для виконання контракту на модернізацію мережі GSM-R з ядром all-IP на базі архітектури Kapsch R4. Французька компанія Thales модернізує пристрої СЦБ 200-кілометрової залізничної мережі порту Гавра.

Польща: залізнична компанія PKP S. A. обрала консорціум на чолі з Budimex для виконання контракту з реконструкції станції Бидгощ-Головний. Сума контракту — PLN 164 млн. Контракт передбачає будівництво нової чотириповерхової будівлі вокзалу та відновлення двох історичних будівель.

Португалія: Refer обрав Somafel і Conduril для будівництва 11-кілометрової кільцевої залізниці. Сума контракту — €17 млн. Для поставки систем сигналізації обрано німецький концерн Siemens. Вартість обладнання — €1 млн.

Сербія: ZS підписала контракт з Huawei на виконання модернізації систем телекомунікації на 461-кілометрового коридору №10. Сума контракту склала $25 млн.

Великобританія: Network Rail обрав Balfour Beatty для виконання контракту на суму £16 млн з проектування і будівництва восьми автотрансформаторних підстанцій напругою 25 кВ для проекту Crossrail.