Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Інфраструктура залізницьУ липні 2014 року оператори залізничної інфраструктури підписали низку контрактів.

 

 

Австралія: Transport for New South Wales обрав Network Rail Consulting для забезпечення системної інтеграції послуг для своєї системи управління рухом поїздів.

Франція: оператор інфраструктури RFF і його дочірня державно-приватна компанія Synerail обрали Kapsch Carrier Com для виконання контракту на модернізацію мережі GSM-R з ядром all-IP на базі архітектури Kapsch R4. Французька компанія Thales модернізує пристрої СЦБ 200-кілометрової залізничної мережі порту Гавра.

Польща: залізнична компанія PKP S. A. обрала консорціум на чолі з Budimex для виконання контракту з реконструкції станції Бидгощ-Головний. Сума контракту — PLN 164 млн. Контракт передбачає будівництво нової чотириповерхової будівлі вокзалу та відновлення двох історичних будівель.

Португалія: Refer обрав Somafel і Conduril для будівництва 11-кілометрової кільцевої залізниці. Сума контракту — €17 млн. Для поставки систем сигналізації обрано німецький концерн Siemens. Вартість обладнання — €1 млн.

Сербія: ZS підписала контракт з Huawei на виконання модернізації систем телекомунікації на 461-кілометрового коридору №10. Сума контракту склала $25 млн.

Великобританія: Network Rail обрав Balfour Beatty для виконання контракту на суму £16 млн з проектування і будівництва восьми автотрансформаторних підстанцій напругою 25 кВ для проекту Crossrail.