Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вантажний поїзд в УругваїЛатиноамериканський банк розвитку CAF затвердив надання кредиту для Servicios Logísticos Ferroviarios.

 

 


Сума кредиту становить $45 млн. Компанія Servicios Logísticos Ferroviarios (SLF) — вантажний оператор, спільно створений державною залізничною компанією AFE і національною корпорацією розвитку CND.
$11,5 млн фінансування буде виділено для купівлі нового рухомого складу, модернізації наявного локомотивного і вагонного парків та їінфраструктури, включаючи вантажні об'єкти і ремонтні майстерні.
Президент SLF К. Мело заявив, що реалізація проекту з відродження залізничних вантажів в Уругваї тепер буде прискорена. «Ми вважаємо це важливим кроком вперед у розвитку національної мережі логістики, який буде доповненням оновленням інфраструктури на суму $300 млн», — зауважили в SLF.