Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

О. Кривопішин, начальник Південно-Західної залізниціНачальник Південно-Західної залізниці О. Кривопішин повідомив в інтерв'ю виданню «Зеркало недели», що на сьогодні є домовленості про залучення кредитних програм для оновлення складу Укрзалізниці.

 

 

Зокрема, О. Кривопішин наголосив, що це можливо завдяки кредитній програмі під егідою Китаю на суму 3 млрд грн та програмі спільно з компанією Caterpillar на суму близько $510 млн.
Кредитна програма під егідою уряду Китаю, китайського Ексімбанку та основних виробників полягає в наданні довгострокового кредиту в розмірі $3 млрд під 4% річних на умовах 50% товарної поставки машинокомплектів та 50% фінансування.
Крім того, завдяки програмі з компанією Caterpillar (фінансування американського Ексімбанку) можлива модернізація 200 тепловозів на наявній ремонтній базі Укрзалізниці з наступним їхнім сервісним обслуговуванням на суму близько $510 млн.