Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Будівництво залізниці Марабда – Карцахі У Баку пройшло 20-е засідання грузино-азербайджанської координаційної ради з будівництва ділянки Марабда – Карцахі залізниці «Баку – Тбілісі – Карс».

 

 

На засіданні було підкреслено, що до кінця 2014 року планується запуск тестового поїзда, а  будівельні роботи будуть завершені до кінця 2015 року.
Проект реабілітації залізничної гілки «Марабда – Тетріцкаро – Цалка – Ахалкалакі – Карцахі» здійснюється в три етапи. У рамках проекту в Ахалкалакі за проектом німецького архітектора Ю. Майєра будується будинок вокзалу, також центр із зміни коліс і тунелю, довжиною 4 км, який будується на кордоні Грузії і Туреччини.
Нагадаємо, проект будівництва залізничної магістралі «Баку – Тбілісі – Карс» здійснюється в рамках міжнародної угоди, оформленої між Грузією, Азербайджаном і Туреччиною.