Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Співробітництво Казахстана з Грузією7-а міжурядова комісія Казахстану та Грузії пройшла в м. Тбілісі.

 

 

 

Серед учасників міжурядової казахстансько-грузинської комісії — майже 40 делегатів із Казахстану. Це представники державних органів, національних компаній та банківського сектора.
За словами Ж. Касимбекова, першого заступника міністра з інвестицій та розвитку Республіки Казахстан, під час комісії було обговорено всі питання, що стосуються двосторонніх відносин, — це нафтогазова сфера, туризм, економіка, фінанси, транспорт, сільське господарство, митні питання. А з розвитком транзитного потенціалу грузинські колеги запропонували почекати до 2015 року, коли в експлуатацію здадуть нову залізницю. Вона з'єднає Азербайджан, Грузію і Туреччину.
«Це надасть нові можливості для транспортування азіатських вантажів до Європи і назад. Ми сьогодні обговорили співпрацю за такими напрямами, як сфера торгівлі та питання щодо сфери транспорту і збільшення транзитного потенціалу обох сторін», — підкреслив М. Джанелидзе, заступник міністра економіки Грузії.
У перспективі сторони мають намір розвивати співпрацю в галузях сільського господарства, логістики та харчової промисловості. Досягнуті домовленості заступники співголів комісії обох країн закріпили підписанням протоколу.