Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Співробітництво Казахстана з Грузією7-а міжурядова комісія Казахстану та Грузії пройшла в м. Тбілісі.

 

 

 

Серед учасників міжурядової казахстансько-грузинської комісії — майже 40 делегатів із Казахстану. Це представники державних органів, національних компаній та банківського сектора.
За словами Ж. Касимбекова, першого заступника міністра з інвестицій та розвитку Республіки Казахстан, під час комісії було обговорено всі питання, що стосуються двосторонніх відносин, — це нафтогазова сфера, туризм, економіка, фінанси, транспорт, сільське господарство, митні питання. А з розвитком транзитного потенціалу грузинські колеги запропонували почекати до 2015 року, коли в експлуатацію здадуть нову залізницю. Вона з'єднає Азербайджан, Грузію і Туреччину.
«Це надасть нові можливості для транспортування азіатських вантажів до Європи і назад. Ми сьогодні обговорили співпрацю за такими напрямами, як сфера торгівлі та питання щодо сфери транспорту і збільшення транзитного потенціалу обох сторін», — підкреслив М. Джанелидзе, заступник міністра економіки Грузії.
У перспективі сторони мають намір розвивати співпрацю в галузях сільського господарства, логістики та харчової промисловості. Досягнуті домовленості заступники співголів комісії обох країн закріпили підписанням протоколу.