Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

рамвай Alstom Citadis — найімовірніший претендент на роль рухомого складуSociété Régionale Wallonne du Transport обрав консорціум MobiLiège для будівництва запланованої трамвайної лінії в м. Льєж.

 

 

До консорціуму входять такі компанії, як Alstom Transport, BAM PPP PGGM Infrastructure Co-operative, DG Ingra і SRIW Environment. До квітневого шорт-листу учасників тендеру, крім MobiLiège, входив також консорціум Legiaexpress (Vinci Concessions, CFE, Bombardier Transportation і Meridiam Infrastructure Finance II). Обидва консорціуми представили свої остаточні пропозиції 15 вересня.
11-км маршрут, який повинен відкритися в 2017 році, проляже з півночі на південь і зв'яже футбольний стадіон Стандард Льєж і район Брессу, де буде розташовуватися депо. На лінії буде 21 зупинка. Парк рухомого складу налічуватиме 19 трамваїв.