Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Укрзалізниця2 лютого Укрзалізниця завершила прийом документів від кандидатів на посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації.

 

 

За інформацією прес-центру Укрзалізниці, участь у відборі кандидатів,  який був публічно оголошений Укрзалізницею 19 січня 2015 року, могли взяти усі охочі.
За словами І. Михальченко, начальника Департаменту управління персоналом Укрзалізниці, робоча група розгляне надані документи, здійснить попередній відбір кандидатів та сформує перелік фіналістів. «Остаточне рішення про призначення начальника Департаменту корпоративної інформатизації прийматиме керівник Укрзалізниці, за результатами спілкування з кожним кандидатом-фіналістом. Надалі ми плануємо відкрито відбирати кандидатів не тільки на посади керівників департаментів Укрзалізниці, а й на інші вакантні посади керівників», — зауважила І. Михальченко.