Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Одеська залізниця Працівники Херсонського та Котовського будівельно-монтажних експлуатаційних управлінь служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Одеської залізниці відряджені до м. Красний Лиман Донецької області, де вони працюють на відновленні залізничної лікарні.

 

Наразі силами будівельників Одеської залізниці для відновлення хірургічного і терапевтичного відділень лікарні виготовлено 4 тис. м2 металочерепиці, півтисячі металопластикових вікон та майже 80 дверей, а також замінено на нові 80% віконних виробів.
Крім того, понад півсотні працівників зі Знам’янського, Херсонського, Шевченківського будівельно-монтажних експлуатаційних управлінь та Знам’янського будівельно-монтажного поїзда відряджені до м. Слов’янськ, де вони працюють над відновленням пошкоджених навчального та спального корпусів школи-інтернату.
Відновлені соціальні об’єкти у містах Красний Лиман та Слов’янськ заплановано ввести в експлуатацію до кінця літа.