Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Одеська залізницяНа тензометричних динамічних вагонних вагах Одеської залізниці за 2014 рік зважено 40 тис. 124 вантажні поїзди, що на 2 тис. 846 поїздів більше, ніж у 2013 році.

 

 

За інформацією прес-центру залізниці, такі ваги працюють на трьох пунктах комерційного огляду поїздів та вагонів на станціях Котовськ, Знам’янка і Тимкове для зважування під час руху залізничних вагонів на швидкості до 15 км/год, рахунку кількості вагонів, реєстрації маси кожного вагону і маси складу поїзда.
Зокрема було виявлено вагони навантаження інших залізниць з нестачею вантажу — 1 тис. 31 вагон, 225 вагонів із порушенням технічних умов навантаження та кріплення вантажів, з них: 166 вагонів із понаднормативною різницею завантаження візків та 59 вагонів з перевантаженням понад трафаретну вантажопідйомність.
Служба комерційної роботи та маркетингу Одеської залізниці піклується про цілісність отриманих з інших залізниць вантажів і завдяки технічним засобам виявляються вагони не лише з ознаками незбереження вантажу, а й порушеннями технічних умов навантаження та кріплення вантажів. Це дає можливість своєчасно виявляти та усувати комерційні несправності, що загрожують безпеці руху та не допускати віднесення не збережених перевезень на відповідальність Одеської залізниці.