Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Одеська залізницяНа тензометричних динамічних вагонних вагах Одеської залізниці за 2014 рік зважено 40 тис. 124 вантажні поїзди, що на 2 тис. 846 поїздів більше, ніж у 2013 році.

 

 

За інформацією прес-центру залізниці, такі ваги працюють на трьох пунктах комерційного огляду поїздів та вагонів на станціях Котовськ, Знам’янка і Тимкове для зважування під час руху залізничних вагонів на швидкості до 15 км/год, рахунку кількості вагонів, реєстрації маси кожного вагону і маси складу поїзда.
Зокрема було виявлено вагони навантаження інших залізниць з нестачею вантажу — 1 тис. 31 вагон, 225 вагонів із порушенням технічних умов навантаження та кріплення вантажів, з них: 166 вагонів із понаднормативною різницею завантаження візків та 59 вагонів з перевантаженням понад трафаретну вантажопідйомність.
Служба комерційної роботи та маркетингу Одеської залізниці піклується про цілісність отриманих з інших залізниць вантажів і завдяки технічним засобам виявляються вагони не лише з ознаками незбереження вантажу, а й порушеннями технічних умов навантаження та кріплення вантажів. Це дає можливість своєчасно виявляти та усувати комерційні несправності, що загрожують безпеці руху та не допускати віднесення не збережених перевезень на відповідальність Одеської залізниці.