Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Візок для інвалідівОдеська залізниця продовжує активно працювати над створенням комфортних умов для обслуговування інвалідів.

 

 

Протягом 2014 року на вокзалах, станціях Одеської залізниці оновили та доповнили візуальну інформацію для пільгових категорій пасажирів, переглянули тексти оголошень по гучномовному зв’язку. При цьому залізничники забезпечили надання довідкової інформації з використанням технологій, які враховують різні форми інвалідності.

Крім того, для якісного обслуговування пасажирів з особливими потребами з працівниками пасажирського господарства регулярно проводяться спеціальні технічні заняття, у яких беруть участь представники громадських організацій інвалідів. До того ж у вересні минулого року на базі пасажирського вокзалу Одеса-Головна було проведено семінар на тему «Доступність залізничного транспорту для маломобільних осіб країн ЄС» за участі іноземних експертів, представників Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури України тощо.