Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

0O9A5579Одним із головних завдань, які поставив перед колективом в. о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній, є боротьба з корупцією в галузі. «Моя жорстка вимога – позбутися корупції на залізничному транспорті та різноманітних схем, які, на жаль, ще є. Що стосується закупівель, то на всіх залізницях перейдемо на електронний майданчик, щоб усі придбання здійснювалися прозоро. Я наполягаю на фінансовій дисципліні та узгодженості дій на всіх ланках», – повідомив очільник галузі на селекторній нараді, що відбулась 14 липня 2015 року в приміщенні Укрзалізниці. Перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, що був присутній на нараді, також окреслив актуальність проблеми: «У галузі існують схеми з прокладками та присосками, часті випадки закупівель за завищеними цінами – усе це треба викоренити».

 

Також Олександр Завгородній окреслив інші питання, що потребують невідкладного рішення. «Важливий аспект – формування дохідної частини залізничного транспорту та орієнтація на виручку. Маємо ситуацію, коли вартість перевезень значно менша, ніж витрати на їх організацію. Тарифи мають бути обґрунтовані, а ситуація – вирівняна», – розповів О. Завгородній.

Крім того, йшлося про вдосконалення експлуатаційної роботи в локомотивному та вагонному господарстві. «За тиждень нам необхідно реанімувати систему постачання. Ми починаємо відновлювати локомотивний парк, маємо знати, скільки тяги в ремонтах та скільки локомотивів треба відремонтувати. Необхідно проаналізувати, яку техніку можна відновити та задіяти в короткий період», – доручив підлеглим О. Завгородній. Також стало відомо, що днями будуть відряджені контролери для посилення контролю на залізницях.

Стосовно пасажирських перевезень очільник галузі дав доручення в періоди зростання пасажиропотоку збільшити кількість вагонів до повних схем у поїздах, що курсують до найпопулярніших напрямків – одеського та львівського. Що стосується вагонного господарства, то, за словами О. Завгороднього, необхідно позбутися ситуацій, коли вантажні вагони знову потрапляють у ремонт після нещодавнього ремонту. «Бувають дивні ситуації, коли вантажний вагон ремонтується по три-чотири рази поспіль. Певно, маємо проблеми з якістю ремонту. Я ставлю завдання до кінця місяця збільшити парк вантажних вагонів, оскільки спостерігається тенденція до збільшення таких важливих вантажів, як зерна і вугілля», – розповів головний залізничник.

Наприкінці наради очільник залізничної галузі зауважив стосовно кадрової політики: «Жодних масових скорочень не буде, як цим намагаються маніпулювати. Перш за все ми проаналізуємо роботу кожного підприємства, визначимо конкретні цілі та шляхи їх досягнення. Усі кадрові призначення будуть здійснюватися колегіально та прозоро».

В. о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній зазначив, що селекторні проводитимуться щовівторка за участю менеджменту Укрзалізниці та залізниць України, на яких будуть в оперативному порядку ставитися завдання та вирішуватимуться актуальні питання. Зі свого боку, прес-центр Укрзалізниці оперативно інформуватиме громадськість щодо питань, які виносяться на розгляд, та їх вирішення.

 

Прес-центр Укрзалізниці