Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

УкрзалізницяЗа рік роботи до Контакт-центру з вантажних перевезень Укрзалізниці звернулися 12 тис. клієнтів залізничного транспорту.

 

 

 

За інформацією прес-служби Укрзалізниці, окрім запитань щодо вантажних перевезень, оператори відповіли на запити, які стосувалися пасажирських перевезень та реформування галузі.
За словами С. Проценка, начальника служби підтримки користувачів послуг Українського транспортно-логістичного центра Укрзалізниці, упродовж року користувачі послуг залізничного транспорту мали змогу отримувати повну інформацію щодо організації перевезень вантажів в одному місці. «Відповіді нашим клієнтам, в залежності від побажань, надаються в телефонному режимі або на електронну пошту. У разі неможливості надання відповіді оперативно, телефонний дзвінок в режимі конференції адресується профільному фахівцю, залучаються фахівці суміжних головних управлінь та інших підрозділів Укрзалізниці», — зазначив С. Проценко.
Користувачі послуг залізничного транспорту, як свідчить проведений аналіз, найбільше зверталися із питаннями щодо оформлення перевізних документів, розрахунку тарифу за перевезення вантажу, укладання договорів з ДП «УТЛЦ» та залізницями на перевезення вантажів, порядку роботи в АС Клієнт УЗ та АС «Месплан», порядку надання вагонів під навантаження, з приводу контактних даних (телефони, адреси) служб залізниць, дирекцій, станцій, діючі конвенційні заборони тощо. Окрім цього, до контакт-центру зверталися і пасажири. Так, упродовж року надійшло близько 15% питань від загальної кількості стосувалися організації пасажирських перевезень.