Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

УкрзалізницяЗа рік роботи до Контакт-центру з вантажних перевезень Укрзалізниці звернулися 12 тис. клієнтів залізничного транспорту.

 

 

 

За інформацією прес-служби Укрзалізниці, окрім запитань щодо вантажних перевезень, оператори відповіли на запити, які стосувалися пасажирських перевезень та реформування галузі.
За словами С. Проценка, начальника служби підтримки користувачів послуг Українського транспортно-логістичного центра Укрзалізниці, упродовж року користувачі послуг залізничного транспорту мали змогу отримувати повну інформацію щодо організації перевезень вантажів в одному місці. «Відповіді нашим клієнтам, в залежності від побажань, надаються в телефонному режимі або на електронну пошту. У разі неможливості надання відповіді оперативно, телефонний дзвінок в режимі конференції адресується профільному фахівцю, залучаються фахівці суміжних головних управлінь та інших підрозділів Укрзалізниці», — зазначив С. Проценко.
Користувачі послуг залізничного транспорту, як свідчить проведений аналіз, найбільше зверталися із питаннями щодо оформлення перевізних документів, розрахунку тарифу за перевезення вантажу, укладання договорів з ДП «УТЛЦ» та залізницями на перевезення вантажів, порядку роботи в АС Клієнт УЗ та АС «Месплан», порядку надання вагонів під навантаження, з приводу контактних даних (телефони, адреси) служб залізниць, дирекцій, станцій, діючі конвенційні заборони тощо. Окрім цього, до контакт-центру зверталися і пасажири. Так, упродовж року надійшло близько 15% питань від загальної кількості стосувалися організації пасажирських перевезень.