Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

news 2307Сьогодні в. о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній представив колективу Придніпровської магістралі її нового очільника – в. о. начальника Придніпровської залізниці Івана Федорка, а також принагідно зупинився на поточній ситуації та першочергових завданнях залізничної галузі.

 

За словами Олександра Завгороднього, Укрзалізниця сьогодні є активним учасником надзвичайно важливого, проте складного етапу в житті української держави. На жаль, останнім часом відчутно зменшилися обсяги вантажних та пасажирських перевезень, посилилися проблеми з матеріально-технічним постачанням, оновленням рухомого складу, скоротилися можливості капітальних вкладень, знизився рівень заробітної плати залізничників. Додатковим тягарем на галузь лягли корупція, неефективні управлінські рішення та застарілі підходи до роботи, політично вмотивовані втручання в діяльність Укрзалізниці тощо.

 

Утім, зазначив в.о. генерального директора Укрзалізниці, життєво необхідні зміни в галузі вже розпочато. Так, прийняте рішення про повернення на залізницях 5-денного робочого тижня, запроваджується диференційований підхід до тривалості робочого тижня залежно від завантаженості залізничних підприємств. Є напрацювання щодо посилення мотивації праці, нове бачення критеріїв кадрового відбору тощо. Нещадно викорінюється корупція, зокрема, у сфері закупівель та надання послуг.

 

«Реформування залізничної галузі, її акціонування значно прискорить ці процеси, виведе їх на новий рівень», – зазначив Олександр Завгородній і наголосив на тому, що акціонування не тотожне приватизації, що його мета – підвищити ефективність роботи залізничного транспорту, сприяти зростанню дохідності його діяльності, скороченню непродуктивних витрат.

Очільник галузі також зупинився на питаннях підвищення якості ремонту рухомого складу та відповідальності ремонтників за результати своєї праці, висловив стурбованість тим, що залізничники втрачають перевезення окремих видів вантажів, недостатньо дбайливо використовують рухомий склад, придбаний у лізинг.

 

Насамкінець керівник Укрзалізниці зазначив, що вважає Івана Федорка людиною, здатною успішно втілювати в життя ті завдання, які стоять перед залізничною галуззю, забезпечувати командну роботу, успішно очолювати вельми працездатне залізничне підприємство.

Подякувавши за тепле напуття, Іван Федорко запевнив, що Придніпровська залізниця і надалі залишатиметься авангардом сталевих магістралей України.

 

Прес-Центр Міністерства інфраструктури України (МІУ)