Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Міністерство інфраструктури УкраїниНайближчим часом на залізницях України з'являться сотні нових локомотивів, які замінять технічно і морально застарілі електровози і тепловози.

 

 

За словами, О. Кави, заступника Міністра інфраструктури, нові електровози і тепловози мають відповідати всім сучасним вимогами і бути на рівному технологічному рівні з кращими світовими зразками тягового рухомого складу. «Нові локомотиви дозволять не тільки підвищити ефективність перевезення вантажів і пасажирів по залізницях, а й знизити споживання енергії і палива», — підкреслив О. Кава.
Широке застосування сучасних електровозів подвійного живлення дозволить не тільки відмовитися від зміни електровозів на станціях стикування ліній електрифікованих на постійному і змінному струмі, а й підвищити швидкість перевезення вантажів і пасажирів. «Наприклад, використання таких електровозів на лініях Київ – Дніпропетровськ та Київ – Харків дозволить скоротити час у дорозі на 22–26 хв, а також замінити два наявних електровоза одним новим», — зауважив О. Кава.
Всі нові пасажирські електровози повинні мати можливість забезпечити рух пасажирських поїздів зі швидкістю 200–220 км/год. Це забезпечить локомотивів можливість на бущудее, адже термін експлуатації нових електровозів порядку 50 років.