Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктури УкраїниНайближчим часом на залізницях України з'являться сотні нових локомотивів, які замінять технічно і морально застарілі електровози і тепловози.

 

 

За словами, О. Кави, заступника Міністра інфраструктури, нові електровози і тепловози мають відповідати всім сучасним вимогами і бути на рівному технологічному рівні з кращими світовими зразками тягового рухомого складу. «Нові локомотиви дозволять не тільки підвищити ефективність перевезення вантажів і пасажирів по залізницях, а й знизити споживання енергії і палива», — підкреслив О. Кава.
Широке застосування сучасних електровозів подвійного живлення дозволить не тільки відмовитися від зміни електровозів на станціях стикування ліній електрифікованих на постійному і змінному струмі, а й підвищити швидкість перевезення вантажів і пасажирів. «Наприклад, використання таких електровозів на лініях Київ – Дніпропетровськ та Київ – Харків дозволить скоротити час у дорозі на 22–26 хв, а також замінити два наявних електровоза одним новим», — зауважив О. Кава.
Всі нові пасажирські електровози повинні мати можливість забезпечити рух пасажирських поїздів зі швидкістю 200–220 км/год. Це забезпечить локомотивів можливість на бущудее, адже термін експлуатації нових електровозів порядку 50 років.