Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Ділянка Порт-Харкорт – ЕнугуЗалізнична корпорація Нігерії (NRC) прийняла від групи турецьких компаній ESER 243-км ділянку між Порт-Харкорт і Енугу після завершення проекту з модернізації південної частини магістралі до ст. Кадуна.

 

 

За словами І. Адильоглу, президента Eser Holdings, компанія першою з підрядників, обраних NRC для відновлення залізниці. Eser також займається відновленням 220-км ділянки Енугу – Макурді, яка буде завершена на початку 2015 року.

У Eser повідомляють, що відновлювальні роботи були виконані в дуже складних умовах. Зокрема, на початку виконання договору один з гранітних кар'єрів, що належить NRC, було заблоковано іншою компанією, яка стверджувала, що права кар'єр належить їй і заблокувала доступ до нього. Щоб обійти цю проблему і уникнути затримки роботи, компанії Eser довелося купити баласт з іншого кар'єру за набагато більш високою ціною.