Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Швидкісні поїзди компанії RenfeКонсорціум компаній Bombardier і Thales підписав контракт з адміністрацією інфраструктури залізниць Іспанії (ADIF) на поставку пристроїв СЦБ для переоснащення другої ділянки Альмусафес – Валенсія – Кастельон-де-ла-Плана Середземноморського коридору на східному узбережжі країни.

 Це вже другий інвестиційний проект ADIF, спрямований на модернізацію коридору. Перший контракт, який охоплював оновлення засобів сигналізації на ділянці Кастелльбісбал – Таррагона, отримав консорціум з компаній Bombardier і Dimetronic у 2013 році. Середземноморський коридор уже модернізується протягом трьох років і є важливою європейською магістраллю. Його оснащення здвоєною (широкою іспанською і стандартною європейською) колією дозволить збільшити обсяг міжнародних перевезень на цьому напрямку.

Bombardier поставить для другої ділянки МПЦ EBILock 950 з метою модернізації восьми існуючих і будівництва семи нових систем централізації пристроїв контролю вільності колії EBI Track. На реалізацію проекту відведено 15 місяців. Контракт передбачає технічне обслуговування протягом 24 місяців. Ділянка буде також обладнана системою управління рухом поїздів INTERFLO 200, в якій може використовуватися національна АЛС з можливістю оновлення до європейської системи ETCS.