Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Осиповицький завод залізобетонних конструкцій22 листопада на Осиповицькому заводі залізобетонних конструкцій ВАТ «Дорстроймонтажтрест» урочисто введено в експлуатацію нову лінію з виробництва залізобетонних шпал із різними видами рейкових скріплень.

 

 

На церемонії були присутні О. Яковлєв, заступник голови Могильовського обласного виконавчого комітету, М. Колтунов, заступник голови Постійної комісії з економіки Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь, В. Морозов, начальник Білоруської залізниці В. Морозов, представники італійських компаній-виробників обладнання, залізничної адміністрації Латвії.
Лінія з виробництва залізобетонних шпал італійської компанії ALFA LAVAL OLMI SPA встановлена на існуючих виробничих площах — у формувальному цеху збірних бетонних виробів. Особливість нової технології полягає в тому, що всередині шпали замість 44 дротів знаходяться 4 арматурні стрижні. Це дозволяє автоматизувати процес укладання та забезпечити попереднє напруження залізобетону, а отже, підвищити міцність виробів. До цього часу продукції такої якості в Білорусі не вироблялося. Це абсолютно новий рівень шпал, що дозволяє використовувати їх для організації швидкісного руху до 250 км/год.
Нова лінія економічна і повністю автоматизована. Крім того, лінія дозволяє випускати шпали з різними видами скріплень. Нині проходить процедура сертифікації в Євросоюзі за діючими там нормативам. Загалом підприємство планує експортувати близько 50% випущених на новому обладнанні шпал. Очікується отримання доходу від цього $4,5 млн.