Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Осиповицький завод залізобетонних конструкцій22 листопада на Осиповицькому заводі залізобетонних конструкцій ВАТ «Дорстроймонтажтрест» урочисто введено в експлуатацію нову лінію з виробництва залізобетонних шпал із різними видами рейкових скріплень.

 

 

На церемонії були присутні О. Яковлєв, заступник голови Могильовського обласного виконавчого комітету, М. Колтунов, заступник голови Постійної комісії з економіки Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь, В. Морозов, начальник Білоруської залізниці В. Морозов, представники італійських компаній-виробників обладнання, залізничної адміністрації Латвії.
Лінія з виробництва залізобетонних шпал італійської компанії ALFA LAVAL OLMI SPA встановлена на існуючих виробничих площах — у формувальному цеху збірних бетонних виробів. Особливість нової технології полягає в тому, що всередині шпали замість 44 дротів знаходяться 4 арматурні стрижні. Це дозволяє автоматизувати процес укладання та забезпечити попереднє напруження залізобетону, а отже, підвищити міцність виробів. До цього часу продукції такої якості в Білорусі не вироблялося. Це абсолютно новий рівень шпал, що дозволяє використовувати їх для організації швидкісного руху до 250 км/год.
Нова лінія економічна і повністю автоматизована. Крім того, лінія дозволяє випускати шпали з різними видами скріплень. Нині проходить процедура сертифікації в Євросоюзі за діючими там нормативам. Загалом підприємство планує експортувати близько 50% випущених на новому обладнанні шпал. Очікується отримання доходу від цього $4,5 млн.