Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Слайд-презентація проекту будівництва залізничного терміналу м. ПертОрган управління громадським транспортом в Західній Австралії (PTA) підтвердив, що ним найближчим часом буде оголошено тендер з будівництва залізниці у напряму аеропорту Перт.

 

 

Оголошення пропозиції для вираження зацікавленості (Expressions of Interest (EOI)) має відбутися вкінці січня або на початку лютого. Зазначений контракт передбачає будівництво залізничної ділянки Forrestfield – Airport Perth. Сума контракту складає $A 2,2 млрд.
Нова 8,5-км лінія буде продовженням існуючої лінії Transperth Midland через 8-км двох-портальний тунель під річкою Свон, у напрямку аеропорту Перт. Інженерно-геологічні вишукування для тунелів були завершені в грудні минулого року і будівництво має розпочатися в середині 2016 року. Введення ділянки в експлуатацію заплановано на 2020 рік.